mainimage mainimage mainimage mainimage mainimage mainimage mainimage mainimage mainimage mainimage

Nabízíme

Svezení na koni pro nejmenší

Svezení na koni nabízíme celoročně. Nutná je předchozí telefonická či mailová domluva termínu. Samozřejmostí je odborný doprovod. Hodina jízdy stojí 350 Kč.

Přirozená komunikace s koněm

Cílem přirozené komunikace člověka a koně (horsemanshipu) je naprostá harmonie. Výsledkem by měl být kůň klidný, uvolněný a ochotně spolupracující s člověkem pomocí nejjemnějšních signálů. Problémy, které mezi člověkem a koněm vznikají jsou důsledkem neporozumění jeden druhému. Pro řešení problémů by měl člověk začít sám u sebe, vnímat každý signál, který k němu kůň vysílá, snažit se pochopit jeho uvažování a myšlenky, dát mu čas aby pochopil co po něm chceme. Cesta k naprostému souznění - vzájemnému partnerství - mezi člověkem a koněm nikdy nekončí, ale stojí za to se na ni vydat.

Hipostanice

Existuje síť hipostezek, která usnadňuje turistiku na koni po značených trasách. Jednu takovou stezku jsme realizovali. Přečíst si o ní můžete na těchto stránkách. My nabízíme případným dvounohým i čtyřnohým návštěvníkům místo, kde složit hlavu na noc.

Skijöring

Tento zážitkový a trochu adrenalinový sport, při kterém je člověk na lyžích tažen lanem za koněm, provozujeme v zimních měsících při dostatečné výšce sněhové pokrývky.

TOPlist